Skip to content

Meist

Ilu ja kvaliteet käivad käsikäes

 Masinkudumise õppimist alustasin juba 90-nendatel oma ema kriitilise pilgu all. Nii sain alguses asju rohkem üles harutada kui kududa, kuid sellega õppisin ära ühe väga lihtsa reegli- mida ma ka ei kooks, kudum peab olema kvaliteetne, seda nii materjali valiku kui ka tegumoe poolest. Hiljem lisasin ise kvaliteedile nii öelda ka “ilu” pisidetailide kasutamise näol- nööpide asemel haagid; tikandid ja tikitud lilled; pärlid.

 Samuti tekkis kudumise käigus ka muid mõtteid, kuidas oma tooteid muuta veel paremaks ja ilusamaks. Näiteks, milleks kududa ühekordseid kindaid kui meie külmades talvedes hoiavad paremini sooja kahekordsed villased labakud. 

 Masinkudumisest on nüüdseks saanud mulle nii töö kui ka hobi. Mustreid oma töödeks võtan ema kogutud arhiividest ja otsin internetiavarustest ning vahel mõtlen ka ise uusi välja või kohandan olemasolevaid ümber. Lõngad, mida kasutan, on 100% villased. 

 Minu kudumite seast leiab igaüks endale midagi- alustades uutest ilmakodanikest kuni väärikate prouade/härradeni välja. Kõik, kes on soetanud endale kudumi Leida Kudumid OÜ-st, on väga rahule jäänud tehtud tööga. Ikka ja jälle pöördutakse minu poole ja soovitakse endale uusi sooje kudumeid soetada.

Oota ka Sinu soove!
Silvi

Kliendid meist

“Olin skeptiline kareduse osas, aga ainukesed kindad, millega ma saan tunnikese õues oldud ilma, et külm hakkaks”- Kati

“Lapse käed pole kordagi külmad olnud”- Terli

“Väga rahul tellitud toodetega. Esimesed kindad, milles lapse käed mõnusalt soojad ka peale mitmetunnist kelgutamist”- Mariliis